SHIB Sahiplerinde 40.033 Artış! 2 Analist “Bu Seviyeler” Dedi!

Shiba Inu ve diğer meme coin’ler, son aylarda depresif piyasalarla uyumlu olarak düşmeye başladı. Bununla birlikte en son veriler, yatırımcıların bir bölümünün, token üzerine bahis oynadığını gösteriyor. Bu son yatırımcı ilgisinin arkasında büyük olasılıkla Shiba Inu adres sayılarındaki artış var. Bu arada, SHIB için gelişmeler ortaya çıkmaya devam ederken, 2 analist Twitter’da tahminlerini paylaştı.

SHIB sahibi cüzdan sayısı 40,033 arttı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB sahibi cüzdan sayısı, son 3 ayda 40,033 artış kaydetti. Böylece meme coin’i tutan toplam adres sayısı 1.221.112’ye ulaşmış oldu. Bu sayı sahip sayısının %3 artarak 1,181,079 ulaştığı 16 Haziran’a göre 40,033 daha fazla. Aslında adres sayısı Ağustos ayının başında düşüşteydi. Ancak geçen ay yaklaşık 16.876 kişi ekleyerek istikrarlı bir şekilde artmayı başardı.

Bu arada SHIB’in sahip sayısındaki artış, varlığın üç ay boyunca yükselen fiyatı ile bağlantılı. Fiyat rallisi, genel piyasanın ayı piyasasını geride bıraktığına dair göstergelerin ardından geldi. Varlık, Temmuz ayında piyasanın yeniden canlanması ile uyumlu bir fiyat rallisi yaptı. İlginç bir şekilde SHIB, pazarın geri kalanı büyük satışlar kaydetmesine rağmen kazanç elde etmeye devam etti. Peki yakın vadede fiyatı neler bekliyor? 2 analist yanıtladı.

“Shiba Inu bir çöküş riskiyle karşı karşıya”

Analiste göre SHIB, 0.0000118 dolarlık destek seviyesinin üzerinde düşüncesizce geziniyor gibi duruyor. Bu nedenle, daha kısa bir zaman diliminde işlem yapmak için çok sıkıcı bir altcoin olarak yer alıyor. Aslında bu, popüler meme coin için bir aydan biraz fazla bir süredir geçerli. Shiba Inu, marjinal olarak eğimli bir dizi yüksek ve düşük seviyeler yarattı. Bu düşük dalgalanmalar kullanılarak bir destek trend çizgisi çizmek mümkün.

Ayrıca dalgalanmalar, 0,0000118 dolarlık destek seviyesiyle yakından örtüşerek bir birleşme yaratıyor. SHIB, bu desteği yeniden test etmeye so derece yakın. Bu nedenle, özellikle aşağı yönlü kırılırsa, kısa devre yapma fırsatı da sağlayacak. Böyle bir durumda, yatırımcılar Shiba Inu fiyatının %27’lik bir düşüşle 0,0000093 dolara düşmesini beklemeli. Bu olursa, 0,0000083 dolara kadar uzanan Adil Değer Boşluğu’nun (FVG) başlangıcı olacak. FVG alanı oldukça dengesiz olmaya devam ediyor.

“SHIB’e bu seviyede girin ve uzun vadeli düşünün”

Kısa vadeli görünüm şüphesiz aşağı yönlü. Ancak, SHIB gibi meme coin’lerde yatırımcıların uzun vadeli düşünmesi gerekiyor. Analiste göre Shiba Inu fiyatı, FVG’yi tekrar ziyaret ettikten sonra, 0.0000083 dolardan 0.000093 dolara kadar uzanacak. Bu noktada, trader’ların düşünceleri 0.0000179 dolarda oluşan eşit yükseklere dönecek.

Piyasa yapıcıların bakış açısına göre, 0,0000179 dolarda eşit yüksek seviyelerin üzerinde duran satın alma-durdurma likiditesi, heyecan verici bir hedef veriyor. Bu nedenle, FVG, piyasaya girmek ve yükselişi beklemek isteyen long trader’lar için harika bir fırsat. SHIB 0,0000179 doları yeniden test ederse, %95’lik bir kazanç oluşturacak.

Volatilite eksikliği SHIB fiyatının düşmesine yol açıyor

Ne yazık ki, genel olarak piyasada ve özelde SHIB’de momentum eksikliği ile son ralli hızla söndü. Böylece meme coin, daha önce gördüğümüz değere geri döndü. Şu anda SHIB daha önce defalarca test ettiği trend çizgisi destek seviyesine yaklaşıyor. İşlem hacminde bir artış olması durumunda, yukarıda bahsedilen trend çizgisi desteği, başka bir ralli için temel görevi görecek. Ancak bunun için daha fazla giriş lazım.

Teknik açıdan bakıldığında, Shiba Inu’daki hareketli ortalamalar yavaş yavaş birbirleriyle iç içe geçiyor ve bu da gelecekte potansiyel bir volatilite artışına işaret ediyor. Son üç aydır SHIB, daha önce bazı kırılma girişimleriyle birlikte düşük oynaklık ile yükseliş trendinde hareket ediyordu. Neyse ki, varlık henüz bu trendden dönmedi veya 2022 dibini 0.000007 dolarda test etme belirtisi göstermedi.

Related Posts

Öğretmenlerle ilgili önerge Ak Parti ve MHP oylarıyla reddedildi

Dünkü TBMM Genel Kurulu’nda İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk tarafından “Öğretmenlik mesleğinin hak ettiği itibara yeniden …

Dev fon yöneticilerinden resesyon açıklamaları

Duquesne Family Office kurucusu ünlü yatırımcı Stan Druckenmiller 2023’te resesyon beklediğini, resesyonu takiben önümüzdeki 10 yıl boyunca sakin …

Çalışmalar bitti! İşte EYT’de masadaki en güçlü formül

Çalışmaları tamamlanan ve aralık ayında Meclis gündemine gelecek Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili yeni müjdeyi Bakan Bilgin verdi. Bakan …

IMF’den İngiltere açıklaması: Yakından takip ediyoruz

İngiliz hükümetinin 45 milyar sterlin hacmindeki vergi indirim paketini duyurmasının akabinde IMF’den açıklama geldi. IMF sözcüsü tarafından …

Bankaların gereksinim kredisi faiz oranları: 7 bankanın konut, taşıt ve muhtaçlık kredi faiz oranları

Vatandaşlar internet üzerinden merakla faiz oranları ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Pekala kredi oranları son periyotlarda düşüşte mi …

TOKİ, 26 vilayette 365 arsayı açık artırmayla satacak

Konut, ticaret, sanayi, turizm tesis alanı, özel okul alanı, akaryakıt istasyonu, günübirlik tesis, oto galericiler sitesi, park ve dinlenme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.