Melike İpek Yalova kasığına kadar açtı… ‘Türkiye’nin ikinci Türkan Şoray’ı..’

29 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melike İpek Yalova, Bilkent Üniversitesi Memleketler arası Münasebetler Bölümü’nün akabinde Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Memleketler arası Siyasetler ve Kriz İdaresi eğitimi aldı.

Eski bakanlardan Yüksel Yalova’nın kızı olan Melike İpek Yalova, Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Kastilya Prensesi Isabella” ismiyle yer alarak oyunculuk alanında kendisini göstermeye başladı.

Bir Vakitler Çukurova dizisinde Müjgan Hekimoğlu karakterine hayat veren ve bu sayede güzelce tanınan oyuncu, ardından Mahkum’a geçti.

Karadayı, Hayat Müziği, Çember ve İnsanlık Hatası üzere projelerde yer alan Melike İpek, Türkan Şoray’a olan benzerliğiyle dikkati çekiyor.

Mahkum dizisinde Büge karakterine hayat veren başarılı oyuncu, Türkiye’nin ikinci Türkan Şoray’ı olareak isimlendiriliyor.

Güzel gözleri ve uzun kirpikleri ile herkesi kendisine hayran bırakan oyuncu, ssoayl medya üzerinden paylaşım yapmayı ihaml etmiyor.

Altuğ Gültan ile 2019 yılında evlenen ve 2021 yılında boşanan Melike İpek Yalova, siyah elbiseli kombini ile modellere taş çıkarttı.

Melike İpek Yalova büyüledi

FOX ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Mahkum’da Büge karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, mesleğinde tepe günlerini yaşıyor.

Son vakitlerin tanınan oyuncusu Melike İpek Yalova, oyunculuğu ve Türkan Şoray’a olan benzerliği ile göz dolduruyor.

Mahkum’da sergilediği başarılı oyunculuk ile alkış alan Yalova, sosyal medya pozuyla magazin gündeminde isminden kelam ettirdi.

Paylaşımlarıyla takipçilerinden binlerce beğeni alan Melike İpek Yalova, siyah elbisesi ile görenleri büyüledi.

Kusursuz fiziği ve hoşluğu sayesinde herkesin favorilediği bir isim olan Yalova, hayranlarının övgü dolu yorumlarını ise severek kabul etti.

Yalova’nın o pozuna takipçileri, “Türkan Şoray gibisin”, “Siyah sana çok yakışıyor” üzere iltifatlar yağdırdı.

Related Posts

Sanatçı İstek Pekkutsal vefat etti

DUVAR – Yeşilçam’ın değerli isimlerinden İstek Pekkutsal, İzmir’de vefat etti. Anadolu Ajansı’nın haberine nazaran, 87 yaşındaki sinema, tiyatro …

Oyuncu Tom Holland, akıl sıhhati için toplumsal medyaya orta verdiğini açıkladı

Örümcek Adam sinemalarıyla tanınan oyuncu Tom Holland, akıl sıhhatini korumak için toplumsal medyaya orta verdiğini duyurdu. Oyuncu, Instagram …

5. Edremit Kitap Fuarı cumartesi başlıyor

Zeytin ağacına verilen kıymetten ötürü “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganı ile yapılacak 5. Edremit Kitap Fuarı, 13 Ağustos 2022 Cumartesi …

Özcan Deniz’den oğlu Kuzey’le duygusal paylaşım! Baba-oğul aynı karede

Geçtiğimiz aylarda olaylı bir boşanma ve velayet davasıyla çok konuşulan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz , oğlu Kuzey ile karelerini sosyal …

Kilyos Sahili’ndeki ölmüş yunus balığını ve atıkları gören Yasemin Kay Allen, belediyelere öfke kustu

“YUNUS BALIĞI PLASTİK YEMEKTEN ÖLMÜŞ” Instagram”YAZIKLAR OLSUN, YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM” “Bunun sorumlusu kim? Temizliğini kim …

Saruhan Hünel’den Aslı Hünel’e yarım milyonluk hediye!

Ünlü şarkıcı Aslı Hünel’in oyuncu abisi Saruhan Hünel, kız kardeşine doğum gününde unutamayacağı bir sürpriz yaptı. “Aynalı Körük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.