Gustavo Henrique sabırları taşırdı!

Fenerbahçe’ye geldiği günden beri zaafları ve formsuzluğu ile tartışma konusu olan Gustavo Henrique, an itibarıyla gözden çıkarılmış durumda. Alanyaspor-Fenerbahçe maçında ofsaytı bozması ve takımının henüz 4. dakikada 1-0 geri düşmesine sebep olan Brezilyalı, taraftarlar tarafından hedef tahtasına konuldu.

FENERBAHÇE’DE KRİZİN ADI GUSTAVO HENRIQUE

Sevilla maçında Serdar Aziz’in oldukça iyi oynamasının üzerine tekrar kulübede olması olumsuz anlamda dikkat çekerken, üzerine de Gustavo’nun ofsayt ihlali taraftarları resmen çıldırttı.

Sosyal medyadan öfke dolu paylaşımlar yapan Fenerbahçeli taraftarlar, Serdar yerine Gustavo ile başlanmasını çok eleştiriyorlar…

Avrupa’daki kritik maçta oldukça iyi oynayan Serdar’ın neden bu maçta olmadığını sorgulayan Fenerbahçeliler, ayrıca da İsmail Yüksek konusuna da değindiler ve yedek kalanlar ile oynayanlar arasındaki farkın doğru analiz edilmediğini ifade ettiler.

FENERBAHÇE KARİYERİ

29 yaşındaki Brezilyalı stoper Gustavo Henrique, Fenerbahçe forması ile bu sezon 22 maça çıktı ve 3 gol ile 1 asistlik katkı sağladı.

Sahada ağır kalması sebebi ile de bu sezon özelinde çok eleştirilen defans oyuncusu, Fenerbahçe’de gönderilecekler listesinin ilk sırasında.

KAYNAK: TAKVİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir