Çıplak fotoğrafını “Utanç verici bir anne” notuyla yayınladı

43 yaşındaki Grammy ödüllü şarkıcı Pink, eşi Carey Hart’ın (47) kendisini çektiği ve üzerine stratejik olarak yerleştirilmiş yıldız ve kalp tasarımları olan çıplak fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekti.

Çıplak fotoğrafı dışında, üzerinde muzlar olan bir bikini üstü giydiği bir selfie’sini de paylaşan ünlü şarkıcı, “Utanç verici bir anne” diye yazdı.

Pink daha sonra “#embarassingmoms #eyerollsfordays #bananaboobies #imfun #readyfortour” hashtag’lerini de ekledi.

VÜCUT İMAJINA BAKIŞI DEĞİŞTİ

Bu yılın başlarında, ünlü şarkıcı fiziksel bir dönüşüm yolculuğundan bahsetmeye başlamıştı. Şubat ayında Variety’ye Covid-19 salgını sırasında tek yaptığı şeyin “ekşi maya ürünler yapmak ve sonra onları yemek” olduğu için 36 kilo aldığını söyledi.

Pink, eşi Carey Hart ile…

O sırada ayrıca kalça ameliyatı ve boynunda çift disk değiştirme prosedürü geçirdiğini ve hareket kabiliyetini azalttığını belirtti.

Ancak artık aldığı tüm kiloları verebildiğini, “her zamankinden daha güçlü” olduğunu ve kendisini “biyonik bir kadın” olarak gördüğünü söyledi.

İki çocuk annesi Pink, “Turneye çıkmaya ve buradan defolup gitmeye hazırım. Evde çok uzun süre kaldım.” diyerek hayranlarının da yüzünü güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir