Bugün Yıldızlar Birçok Beşere Gülerken Bir Burç İçin Berbat Haber Var! İşte Günün Şanssızları Ve Başka Burçların Hissesine Düşenler…

KOÇ : İŞLERİ KÖTÜLEŞTİRECEK FAKTÖRLER DEVREDE

Bu pazar sabahı aşağı üst istikrarlı olacakken, öğlenden sonra çılgın bir formda başlayacak, muhtemelen diğer birinin sıkıntılarıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Ve işleri daha da kötüleştirecek bir faktör olarak, bu kişi size rastgele bir bilgi sunmaya hakikaten müsait olmayabilir, bu nedenle her şeyi kendiniz araştırmanız gerekecektir.

BOĞA : DERİNLİK KAZANMAK İÇİN UYGUN BİR GÜNDESİNİZ

Her cinsten çalışma için, bilhassa de odaklanmanızın ileri düzeyde olma ihtimali nedeniyle, derinlik ve mutlaklık gerektiren her şey için kâfi bir gün.

Öte yandan, son anda yardımınızı istemeye gelen bir arkadaşınızla ilgili olan birtakım küçük mahzurların karşınıza çıkabileceğinizi de fark edebilirsiniz.

İKİZLER : AİLE İÇİ GERGİNLİKLER AZALIYOR

Ailede içinde devam eden gerginlikler nihayet hafifliyor ve elbette bu size daha uygun bir his verecek.

Öte yandan, ferdî bir inançla ilgili hala çok tutkulu olabilirsiniz ve tekrar herkesi haklı olduğunuza ikna etmeye çalışacaksınız. Aradığınız o bilge insanı, en yakın insan grubunuzda bulamayabilirsiniz.

YENGEÇ : TEK SORUN DÜŞÜK GÜCÜNÜZ OLACAK

Rahat bir gün olacak üzere görünüyor, bugün karşılaşacağınız tek sorun aslında düşük gücünüzle ilgili olacak.

Sabahları her türlü aktiviteyi deneme havasında olabilirsiniz, fakat öğlenden sonra pek fazla şeyi denemeye bedel bulmuyorsunuz. Ayrıyeten, daha sonra yeni fikirleri kabul etme konusunda isteksiz olduğunuzu fark edebilirsiniz.

ASLAN : YENİ PROJELER İÇİN DÜZGÜN BİR GÜN BAŞLIYOR

İster işinizle ilgili olsun ister yalnızca konuttaki işlerle ilgili olsun, proje başlatma için âlâ bir gün.

Eğer sizi tabiatla bağdaştıracak ve size güç verecek üzere görünüyorsa, dışarıda biraz vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğlenden sonra bir aile üyesinin yardımına gereksinim duyabilirsiniz.

BAŞAK : GÜNÜN SONUNDA KENDİNİZLE GRUR DUYACAKSINIZ

Bu pazar, geriye dönüp bakabileceğiniz ve kendinizle gurur duyabileceğiniz günlerden biri olacak. Muhtemelen yakın vakitte yaptığınız bir şeyle ilgili olarak övgüler toplayacaksınız.

Bazı Başaklar başkalarından daha mert olacak ve yalnızca yeterli kelamlar değil, bir tıp maddi avantaj elde etmeye çalışacaklar.

TERAZİ: GÜNÜ GÖZLERİNİZ AÇIK HAYAL KURARAK GEÇİRECEKSİNİZ

Mevcut eğilim gününüzü romantik bir duşa dönüştürecek, yani bu pazar gününün birçoklarını gözleriniz açık hayal kurarak geçireceksiniz.

Bir şeyleri gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, daha yürekli olmak, fikrinizi söylemek ve ayrıyeten düşündüğünüz bir şeyi yapmaktan korkmamalısınız.

AKREP : BUGÜN AİLENİZİN İSTEKLERİNE UYACAKSINIZ

Aileden biri tarafından bir cins aktifliğe katılmaya, hatta tahminen de bir iştirakçiden fazlası olmaya zorlanabilirsiniz.

Katılmayı hiç istememenize karşın, yakınınızı hayal kırıklığına uğratmaya cüretiniz de yok. Bu yüzden muhtemelen teklifi kabul edeceksiniz. Bu vesileyle, kimi Akreplerden uzun uzaklıklar olmasa da seyahat etmeleri istenebilir.

YAY : PARTNERİNİZ İLE KEYİFLİ BİR PAZAR SİZİ BEKLİYOR

Bu pazar ülkü bir pazar olmasa da, bir cins romantik tecrübe yaşamak üzeresiniz ve aslında bu mevzuda çok keyifli olmalısınız.

Partneriniz yahut olası aşkınız, hak ettiğinizi düşünmeyeceğiniz birtakım iltifatlarla egonuzu gıdıklayacak ve bu, ruh halinizi değerli ölçüde güzelleştirecektir.

OĞLAK : YENİLİKLERİ UYGULAMA TALİHİNİZ DOĞUYOR

Size bir tıp yeniliği uygulamaya koyma talihi verilebilir ve yaşıtlarınızdan bunu yapan birinci kişi olabileceğiniz gerçeği sizi açıkça şad edecektir.

Bazı Oğlakların da epey mantıklı bir bahis açmak için cüret toplaması gerekebilir.

KOVA : BAŞINIZDAKİ SORULARA CEVAP BULACAKSINIZ

Bu pazar, uygun işaretler ve açıklamalarla bir arada geliyor, yani bir müddettir başınızda olan kimi meselelere yanıt almanız beklenen.

Öte yandan, romantik bir manada yıldızlar size pek güzel gelmeyebilir ve partnerinizin birlikte yaptığınız kimi planlardan uzaklaştığını görebilirsiniz.

BALIK : SİZİKANDIRMALARINA MÜSAADE VERMEYİN

Bu pazarın sizi kandırmasına müsaade vermeyin zira her sakinlik anının ardında, potansiyel bir aksaklık gizleniyor olabilir.

Ama adil olmak gerekirse, bu çoğunlukla aile hayatınız ile ilgili olduğundan, yolunuza çıkan her şeyle başa çıkmak için kâfi mukavemetiniz var. Ayrıyeten, yaratıcı fikirleri uygulamaya koyma konusunda çok istekli olduğunuz görülüyor.

Related Posts

Özcan Deniz’den oğlu Kuzey’le duygusal paylaşım! Baba-oğul aynı karede

Geçtiğimiz aylarda olaylı bir boşanma ve velayet davasıyla çok konuşulan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz , oğlu Kuzey ile karelerini sosyal …

Kilyos Sahili’ndeki ölmüş yunus balığını ve atıkları gören Yasemin Kay Allen, belediyelere öfke kustu

“YUNUS BALIĞI PLASTİK YEMEKTEN ÖLMÜŞ” Instagram”YAZIKLAR OLSUN, YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM” “Bunun sorumlusu kim? Temizliğini kim …

Saruhan Hünel’den Aslı Hünel’e yarım milyonluk hediye!

Ünlü şarkıcı Aslı Hünel’in oyuncu abisi Saruhan Hünel, kız kardeşine doğum gününde unutamayacağı bir sürpriz yaptı. “Aynalı Körük …

RTÜK, Netflix hakkında inceleme başlattı

RTÜK Lideri Ebubekir Şahin, çocuk ve gençleri olumsuz etkileyebileceği gerekçesiyle Netflix platformunda yayınlanan Jurassic World Kretase Kampı …

Sivas’ın üç aylık suyu kaldı

Sivas’ta içme suyunun sağlandığı 4 Eylül Barajı’nda su düzeyi yüzde 6’ya kadar geriledi, kentin 3 aylık suyunun kaldığı belirtildi. Sivas’ta …

Asla Aşık Olmamanız Gereken Burçlar! İşte Birbirinden Uzak Durması Gereken Sevgililer…

1. KOÇ VE YENGEÇ İŞİNİZ BAŞTAN ZOR Koç, süratli hareket etmeyi ve anın romantizminden yararlanmayı sever . Bu temas kıvılcımını hissedip çabucak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.